the new city
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Rasės.

Go down 
AuthorMessage
Jacqueline
Admin
avatar

Posts : 77
Join date : 2011-03-19

PostSubject: Rasės.   Sun Mar 20, 2011 3:31 am

SIELOS
Gera ir tik gera darančios būtybės, daugiau ar mažiau ne itin sugebančios meluoti ir šiaip, apsimetinėjančios gerietėmis. Iš prigimties geraširdiškos, gyvendamos šiame pasaulyje dažnai nukrypstą į kairę, t.y. paneigia savo prigimtį ir po štai tokio žygdarbio likusią gyvenimo dalį atgailauja.
Aišku, ne visas sielas ištinka toks likimas, tačiau pastaruoju metu vis dažniau Kitas Pasaulis sulaukia naujų nusidėjelių. Be to, nukrypimai į kairę atima pusę gyvenimo, todėl kai kurios ištremtos sielos miršta tą pačią akimirką.

Sielų pogrupiai:

ANGELAI
Spoiler:
 

IEŠKOTOJAI
Spoiler:
 

NEŠĖJAI
Spoiler:
 

DEMONAI
Piktos šio pasaulio būtybės, norinčios išžudyti ne tik sielas, bet ir vieni kitus, todėl tarp demonų amžinai kyla karai. Jų kraujyje yra įgimtas kraujo bei mirties troškimas.
Tačiau ne visi demonai būna tokie blogi. Dauguma gyvena nesunkų gyvenimą, visuomet lydimą depresijos ir šiokio tokio sadizmo. Tai neišvengiama. Bet reikia paminėti, jog pasitaiko ir atvirkštinių demonų atvejų, visai kaip ir su sielomis. Nors tarp šios rūšies padarų nėra itin populiaru tapti geriečių (priešingai nei sieloms), pasitaiko įvairių atvejų. Savaime suprantama, demonai, persiorientavę į gėrio pusę, likusį gyvenimą kenčia patyčias ir šiaip diskriminaciją, todėl neišvengiamai jų ilgas gyvenimas tampa lydimas skausmo ir kančios.

Demonų pogrupiai:

TIKRIEJI DEMONAI
Spoiler:
 

VAMPYRAI
Spoiler:
 

SADISTAI
Spoiler:
 


Žmonės gali būti:

ASSASIN'ais - žudikais, kuriems nesvarbu, demonas tu ar siela. Jie žudo visus, vagia iš jų pinigus, organus, žodžiu, viską, ką randa, norėdami išgyventi žiauriomis Ariano sąlygomis.
VERGAIS - tokius demonai naudoja savoms paskirtims. Anksčiau ar vėliau žmonės, deja, miršta. Dėl sunkių darbo sąlygų ar dėl demonų nepakantumo.
Arba šiaip kokiais nors nereikšmingais padarais.
Back to top Go down
View user profile http://arianas.forumlt.com
 
Rasės.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Arianas :: Pradžia :: Informacija-
Jump to: